APIE MUS

Arbatos protui ir kūnui - daugiau nei 300 pasirinkimų

Esame ambicingi – kiekvieną mėnesį mūsų prekės ženklas išsikelia sau naujus, ambicingus tikslus, stengdamasis pasiekti klientus su visiškai nauju, šviežiu žvilgsniu į arbatą.
Mums patinka tai, ką darome – kiekvieną darbo dieną pradedame pokalbiu tarp mėgstamos kavos ir arbatos aromato. Esame jauna komanda, kuri apribojimus traktuoja kaip gerą pretekstą ieškoti naujų sprendimų.

LAIKAS ARBATAI

Arbatų įvairovė

Mūsų arbatos yra unikalios – nes jos renkamos su aistra ir žiniomis, įgytomis per daugelį metų. Mūsų parduotuvėje rasite daugiau nei 300 arbatos kompozicijų, kurios stimuliuos jūsų protą ir kūną. Kvapnus, sveikas, įvairus ir prieinamas su patogiu pristatymu iki jūsų durų - visas turtingas arbatų pasaulis po ranka.

Laikasarbatai.lt tai įvairovė, kurioje kiekvienas ras kažką sau – gamta mums suteikė begalines galimybes. Mes sukuriame arbatos koncepciją, kuri suteikia pasirinkimo laisvę ir įvairovės patirtį. Mes tikime, kad dėl to kiekvienas gali rasti savo platų pasiūlymą savo skonį ar tai, ko jiems šiuo metu reikia. 

Laikas arbatai komanda

Konsultacijos 8.00-17.00 val. darbo dienomis

1
Tiek daug skirtingų arbatų, rasite laikasarbatai.lt
1
Štai kiek puodelių arbatos mūsų komanda išgeria kiekvieną mėnesį, ieškodama įkvėpimo

  Verslui

Krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.
Krepšelis